Kadeti do zmage v Mariboru!

Nova Gorica, 21.08.2018

Kadeti in mladinci Gorice so v soboto, 18. avgusta, odigrali tekmi 2. kroga 1. SKL oz. 1. SML. Odpotovali so na Štajersko, kjer so se pomerili z Mariborom. Starejši dečki začenjajo kaseneje kot je bilo sprva rečeno in sicer 26. avgusta. V Novi Gorici se bodo pomerili z NK Krka.

MLADINCI

Mladinska ekipa Gorice je v 2. krogu 1. SML izgubila proti Mariboru z rezultatom 3:0.

Glavni sodnik je v 26. minuti dosodil najstrožjo kazen v korist domačih. Uspešno jo je izvedel Tadej Pirtovšek in Mariborčane povedel v vodstvo.

Naslednji zadetek je v 59. minuti dosegel Aljoša Matko, končni rezultat 3:0 pa je v 62. minuti postavil Nick Hanik Horvat.

Srečanje je bilo bogato z rumenimi kartoni, saj jih bilo kar 8. Pri Goričanih so porumeneli Blaž Košuta, Črt Plahuta in Žiga Perhavec.

Naslednja tekma selekcijo U19 čaka 1. Septembra, ko v domači Športni park prihajajo Celjani.

KADETI

Kadetska ekipa Gorice je z rezultatom 2:0 premagala Maribor in poskrbela za prve tri točke v novi tekmovalni sezoni.

Vse je kazalo, da se bo prvi polčas končal brez zadetkov, nato pa je v samem zaključku Nemanja Gavrič dosegel zadetek in Goričane povedel v vodstvo.

V drugem delu igre so plavo-beli uspešno ohranjali rezultat do 82. minute, ko so svojo prednost še povečali po zadetku Alena Čauševića.

Sodnik je pokazal 3 rumene kartone, enega od teh Goričanu Roku Ljutiću.

Naslednja tekma, sobota 1. september ob 15.00, Športni park, umetna trava - Gorica : Celje