Pogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 23.03.2010

Mladinci so na prvem, kadeti na tretjem mestu

Mladinci so v nedeljo v 1.SML gostovali pri Intreblocku v Ljubljani in slavili s 3:2 (3:1). V šesti minuti je za belo-modre zadel Kris Jogan, v deveti je z avtogolom domačo mrežo drugič zatresel Petrovič, tretji gol za Novogoričane pa je v 34. minuti dosegel Sandi Arčon.

Hit Gorica ima po 20 odigranih tekmah že 4 točke prednosti pred Mariborom.

Kadeti pa so v Spodnji Šiški klonili z 0:1. Prav Intreblock je trenutno vodilna ekipa prvenstva, saj ima 47 točk. Mariborčani jih imajo 42, medtem ko so belo-modri na tretjem mestu z 41 točkami.

Naslednji srečanji bosta tako mladinska kot kadetska ekipa odigrali v nedeljo 28. marca na domačem igrišču proti vrstnikom iz NK Mura 05. Na umetni travi v Športnem parku bodo mladinci pričeli ob 13.00, kadeti pa ob 15.00. Vabljeni na ogled!

Hud poraz je na domačem igrišču doživela selekcija U-14. Koprčani so bili boljši kar s 5:0, Novogoričani pa se trenutno nahajajo na osmem mestu. Naslednje srečanje bodo odigrali v soboto 27. marca ob 11.00 v Ljubljani na Ježici, ko bodo gostovali pri Interblocku.

Na lestvici vodi Luka Koper pred Bravo Publikumom iz Ljubljane.