Mladinska ekipa osvojila izvrstno drugo mesto!

Nova Gorica, 31.05.2010

Predzadnji krog prinesel zmago kadetov in remi mladincev

Mladinska ekipa Hita Gorice je v zadnji tekmi pred domačimi gledalci remizirala s CM Celjem z 1:1. Ob polčasu so sicer vodili gostje, domači pa so prek Eljvirja Nurišija v drugem polčasu izenačili.

Z osvojeno točko in z rezultati na drugih igriščih so si mladinci krog pred koncem že dokončno zagotovili naslov slovenskih viceprvakov. Prvak je Maribor, tretje pa so trenutno Domžale.

V 29. krogu so bili bolj uspešni kadeti, ki so Celjane ugnali s 3:1 (1:1). Za Novogoričane je kar trikrat zadel nezaustavljivi Deni Vuga. Ob koncu bodo belo-modri najmanj četrti, za tretjimi Domžalami pa zaostajajo zgolj za eno točko.

Zadnja nastopa v sezoni 2009/2010 tako mladince kot kadete čakata v nedeljo, ko oboji gostujejo na Ptuju pri Dravi. Kadeti začenjajo ob 15.00, mladinci pa dve uri pozneje.