Začetek prvenstev mlajših selekcij

Nova Gorica, 16.08.2010

Zmaga za kadete, mladinci in U-14 do točke

Pretekli konec tedna se je pričela nova sezona v mladinski, kadetski in U-14 ligi. Mladinska ekipa Hita Gorice je v soboto na domačem igrišču odigrala srečanje z Aluminijem iz Kidričevega in remizirala z 1:1. Povedli so gostje, v 82. minuti pa je za belo-modre izenačil Luka Jerkič.

Še uspešnejši so bili kadeti, ki so Aluminij premagali s 4:1. V 54. minuti je mrežo gostov načel Jani Curk, v 60. je bil uspešen Jan Fortunat, nakar je dva zadetka za domače dosegel Jure Stubelj (62. in 70. minuta).

Ekipa U-14 je v prvem krogu gostovala pri Bravo Publikumu v Ljubljani. Tekma se je končala brez zmagovalca z 1:1. Novogoričani so povedli v 27. minuti prek Matije Božiča, domači so izenačili v 56. minuti srečanja.

NASLEDNJE TEKME

Mladinci in kadeti se bodo v 2. krogu pomerili z Muro 05. V Prekmurju mladinci igrajo v soboto 21.8. ob 18.00, kadeti pa dve uri pred tem.

U-14 svojo naslednjo tekmo prav tako igra v soboto, in sicer na umetni travi v Športnem parku ob 18.00 proti Krki iz Novega mesta.