Zmagi kadetov in U-14

Nova Gorica, 31.08.2010

Mladinci poraženi

Pretekli konec tedna so v domači mladinski ligi nogometaši Hita Gorice z 1:2 klonili proti ekipi Bravo Publikum. Ob polčasu so z zadetkom Sandija Bremca iz 9. minute vodili domači, gostje pa so v nadaljevanju dosegli dva zadetka in tako prišli do zmage.

Proti zahtevnemu tekmecu iz Ljubljane pa so odlično svoje delo opravili kadeti. Z golom Janija Neškoviča v 28. minuti so Publikum Bravo ugnali z 1:0.

Naslednji krog bo ponudil dve tekmi v Športnem parku. V soboto 4. septembra ob 17. uri bodo mladinci igrali proti celjskemu Simer Šampionu, medtem ko bodo kadeti svoj dvoboj z istim tekmecem na umetni travi pričeli ob 15. uri.

Igralci U-14 so v lokalnem goriškem derbiju kar s 6:0 premagali Bilje. V 6. minuti je mrežo gostov načel Jan Humar. Na 2:0 je v 38. minuti povišal Matija Božič. Sledila sta dva zadetka Aljaža Kanalca, in sicer v 43. in 45. minuti. Do konca tekme sta zadela še Grega Debenjak (72. minuta) in drugič Jan Humar  (73. minuta).

Novogoričani bodo v soboto ob 14. uri gostovali v Trbovljah pri tamkajšnjemu Rudarju.