Visoka zmaga za U-14, remi kadetov, poraz mladincev

Nova Gorica, 13.09.2010

U-14 dosegel kar sedem zadetkov

V slovenski mladinski ligi je Hit Gorica izgubila na gostovanju pri Rudarju v Velenju z 1:4 (1:2). Edini gol za Novogoričane je v 44. minuti dosegel Sandi Bremec.

Kadeti so v Velenju iztržili remi 2:2 (2:0). Za belo-modre je v 53. minuti zadel Jani Curk v 74. pa Edmir Ibeski.

Mladinci in kadeti bodo v soboto na domačem igrišču na umetni travi v Športnem parku gostili ekipo NOGA Triglav. Mladinci pričenjajo ob 16. uri, kadeti pa bo 14.00.

Pretekli konec tedna so se strelsko zelo izkazali igralci do 14. leta. Kar s 7:1 so premagali ekipo Ankaran-Piran. Strelci za Hit Gorico so bili: Jan Humar z dvema zadetkoma, Jaka Rijavec, Matija Božič, Goran Terziev, Kris Lazar in Gašper Madon.

V naslednjem krogu v nedeljo ob 11. uri Novogoričani gostujejo pri Beli krajini.