Pregled tekem mlajših selekcij

Nova Gorica, 28.09.2010

Mladinci in U-14 do zmage

V 8. krogu prve mladinske lige je Hit Gorica na gostovanju s 4:1 premagala ptujsko Dravo. Za belo-modre je v 24. minuti prvega polčasa zadel Sandi Bremec. V drugem pa so bili uspešni Jan Dornik v 62. minuti, Nejc Praprotnik v 75. ter Robi Jakovljevič v 90. minuti.

Kadeti so na Ptuju klonili z 1:3 (1:1). Za Novogoričane je edini zadetek v 37. minuti prispeval Jure Stubelj

Naslednje srečanje mladinsko in kadetsko ekipo čaka v soboto 2. oktobra. Na umetni travi v Športnem parku bosta tekmi proti Dravogradu. Kadeti pričenjajo ob 13.30, mladinci pa ob 15.30.

Ekipa U-14 je v Sežani proti Taboru zmagala s 3:0. Vse tri zadetke so Novogoričani dosegli v prvem polčasu. V 10. minuti je bil uspešen Grega Debenjak, v 19. je zadel Jan Humar v 35. pa Anže Kuraj.

Že v sredo 29. septembra bodo belo-modri odigrali zaostalo tekmo v Beli krajini. Naslednja domača preizkušnja pa ekipo do 14. leta čaka v nedeljo 3. oktobra na umetni travi v Športnem parku, kamor prihaja Olimpija. Srečanje se bo pričelo ob 15.30.