Pregled tekem mlajših selekcij

Nova Gorica, 05.10.2010

Dva remija, ena zmaga

V tekmi 9. kroga prve mladinske lige je Hit Gorica doma remizirala z Dravogradom z 1:1. Edini zadetek za Novogoričane je v 53. minuti dosegel Robi Jakovljevič. Gostje so izenačili pet minut pred koncem srečanja.

Uspešnejši so bili kadeti, ki so Korošce premagali z 1:0. Do zmage jih je z zadetkom v 37. minuti popeljal Jure Stubelj.

Naslednjo tekmo bosta tako mladinska kot kadetska ekipa odigrali v soboto 16.10.2010. Na domačem igrišču se bosta pomerili z Interblockom. Kadeti bodo srečanje začeli ob 13.30, mladinci pa dve uri pozneje.

Igralci ekipe U-14 so v nedeljo na domačem igrišču proti Olimpiji iztržili remi z 1:1. Za domače je avtogol dosegel gostujoči igralec v 37. minuti, Ljubljančani pa so izenačili šest minut pozneje.

V 10. krogu bodo belo-modri v soboto 9.10. ob 16.30 gostovali v Domžalah.