Zmaga nad Juventino z 2:0

Nova Gorica, 13.10.2010

Zadela sta Dejan Žigon in Kris Jogan

Pred sobotnim gostovanjem v Celju, so nogometaši Hita Gorice na sredini prijateljski tekmi v Športnem parku premagali Juventino iz Štandreža z 2:0.

V prvem polčasu je za Novogoričane zadel Dejan Žigon, v drugem pa je bil uspešen Kris Jogan. Oba zadetka sta padla po polovici igralcega časa v obeh polčasih. Belo-modri so se predstavili v mešani postavi, več priložnosti za igro pa so dobili igralci, ki v prvenstvu manj nastopajo.

Novogoričani so si tudi na tej prijateljski tekmi pripravili kar nekaj lepih priložnosti, realizacija pa še vedno precej peša. Prav ta element igre bodo morali belo-modri v čimkrajšem času bistveno popraviti, če želijo ohraniti ugodno mesto na sredini lestvice Prve lige.