Zmagi za kadete in U-14, mladinci do točke

Nova Gorica, 26.10.2010

Pregled tekem mlajših selekcij

V 11. krogu mladinskega državnega prvenstva so nogometaši Hita Gorice na gostovanju pri ljubljanski Olimpiji remizirali z 1:1. Novogoričani so povedli v 18. minuti z zadetkom Miča Jankovića. Domači so izenačili v 66. minuti tekme.

Še uspešnejši so bili kadeti, ki so Olimpijo premagali s 3:1. Belo-modri so povedli v 9. minuti, ko je bil uspešen Tine Kavčič. Sledilo je domače izenačenje, za novo vodstvo Hita Gorice pa je v 42. minuti poskrbel Amel Džuzdanović. Končnih 3:1 je v 68. minuti postavil Jani Nešković.

Obe selekciji se bosta v naslednjem krogu 6. novembra na domačem igrišču pomerili z ekipo Nissan Ferk Jarenina. Kadeti pričenjajo ob 12.00, mladinci pa dve uri pozneje.

Do zmage so prišli tudi igralci do 14. leta starosti. V Kopru so domače moštvo premagali z 2:0. Za belo-modre je bil dvakrat uspešen Jan Humar. Zadel je v 31. in v 62. minuti srečanja.

Naslednjo tekmo ekipa U-14 igra že v sredo 27. oktobra. Na umetni travi v Športnem parku bo ob 15.00 gostila ekipo Velesovo-Šenčur. V soboto 30. oktobra ob 13.30 pa Novogoričani gostujejo v Ljubljani na Ježici pri Interblocku.