Pregled mlajših selekcij

Nova Gorica, 24.11.2010

Dvojni poraz proti Mariboru, zmaga nad Krko

V preteklem krogu mladinskega državnega prvenstva je Hit Gorica doma z 1:2 klonila proti Mariboru. Edini zadetek za Novogoričane je v 79. minuti dosegel Nejc Praprotnik. Gostje so oba gola dosegli že v prvem polčasu.

Tudi kadeti so morali priznati premoč Mariborčanom. Ti so v Športnem parku slavili s 3:2 (2:1). Obakrat je za belo-modre mrežo zatresel Amel Džuzdanović. Prvič je zadel v 23., drugič pa v 66. minuti.

Kadeti se bodo v nedeljo 28.11. na gostovanju pomerili proti Koprčanom. Pričenjajo ob 12.00, medtem ko bodo mladinci proti Kopru zaigrali ob 14.00.

Igralci do 14. leta starosti so na gostovanju v Novem mestu proti Krki zmagali z 2:1. Za Hit Gorico je v 48. minuti zadel Aljaž Kanalec, v 55. pa je bil uspešen Andraž Drnovšček.

Novogoričani so po 17 odigranih tekmah na dobrem šestem mestu med 16 ekipami. Zbrali so 33 točk, do tretjega mesta jih loči le pet točk. Na lestvici vodijo Domžalčani s 46 točkami, drugi je Publikum Bravo.