Mladinci zmagali, kadeti poraženi

Nova Gorica, 30.11.2010

U-14 že končali z jesenskim delom

Mladinci Hita Gorice so v preteklem krogu državnega prvenstva z 2:1 zmagali na koprski Bonifiki. Ob polčasu je bilo 1:1. Za Novogoričane je prvič v 21. minuti zadel Sandi Bremec, drugi zadetek pa je v 88. minuti prispeval Gregor Kos.

Kadeti so proti Koprčanom klonili z 2:5 (0:2). Za belo-modre sta bila uspešna Jure Stubelj v 56. minuti ter Jani Neškovič le minuto zatem.

V soboto 4. decembra bodo mladinci igrali v Kidričevem proti Aluminiju. Srečanje se bo pričelo ob 13.30. Kadeti proti istemu nasprotniku začnejo že ob 11.30.

Poleg srečanja v Kidričevem naj bi obe ekipi do konca jesenskega dela prvenstva odigrali še dve prvenstveni srečanji. Vse pa bo odvisno od decembrskega vremena.

Kot smo že poročali, so igralci do 14. leta že zaključili z državnim prvenstvom.