Novogoričani turnir All stars končali v četrtfinalu

Nova Gorica, 16.01.2011

V zaključni tekmi je Primorje premagalo Rudar Velenje

V petek in soboto je v celjski dvorani Golovec potekal turnir All stars v dvoranskem nogometu na odboj. Nogometaši Hita Gorice, ki so jo zastopali mladi igralci, so izpadli v četrtfinalnem dvoboju. S 5:3 jih je ugnalo domače CM Celje.

V prvem delu tekmovanja, v skupini petih ekip, so Novogoričani začeli odlično. Najprej so s 3:1 premagali Olimpijo. V drugem krogu je bilo z 1:6 boljše Primorje, v tretjem pa je belo-modra ekipa s 6:5 premagala Domžale. V zadnjem krogu je bila od Novogoričanov boljša Luka Koper. Tako je Hit Gorica v svoji skupini zasedla tretje mesto.

Kot rečeno, so bili v četrtfinalu boljši Celjani, veliki finale pa je z rezultatom 8:6 dobilo ajdovsko Primorje, ki je premagalo Rudar Velenje.