Zmaga nad Dravinjo, v nedeljo v Tolminu

Nova Gorica, 05.02.2011

Zadeli so N. Mevlja, Franklin ter dvakrat Praprotnik

Nogometaši Hita Gorice so danes popoldan odigrali svoje tretje pripravljalno srečanje letos. Z učinkovito igro v drugem polčasu so s 4:1 premagali Dravinjo Kostroj iz Slovenskih Konjic.

V prvem polčasu smo spremljali enakovredno srečanje. Povedli so gostje, s prostega strela pa je izenačil Nejc Mevlja.

V nadaljevanju je do izraza prišla večja učinkovitost domačih. Za 2:1 je poskrbel Brazilec Franklin Vicente, do konca srečanja pa je še dvakrat zadel mladi Nejc Praprotnik.

''Moram reči, da smo glede na sredino tekmo proti Interblocku tokrat odigrali nekoliko slabše. Predvsem v prvem polčasu smo delali precej napak. Podaje nam niso stekle, tudi posest žoge ni bila zadovoljiva. Zadovoljen pa sem s predstavo v drugem delu drugega polčasa, tudi z učinkovitostjo v zadnjem delu tekme,'' je tekmo opisal trener Hita Gorice David Peršič.

Novogoričane že jutri, v nedeljo ob 14. uri čaka naslednja prijateljska tekma, ko bodo nastopili proti Tolminu, ki bo tekmo gostil.