Zmaga tudi v Tolminu

Nova Gorica, 06.02.2011

Mrežo so zatresli A. Jogan, Plut in Praprotnik

Po sobotni zmagi nad Dravinjo Kostroj so v nedeljo nogometaši Hita Gorice nastopili na prijateljski tekmi v Tolminu. Proti tamkajšnjemu tretjeligašu so slavili s 3:0, ob polčasu je bilo 1:0.

V prvem delu je bil za belo-modre uspešen povratnik Alen Jogan. V nadaljevanju sta zmago z zadetkoma potrdila Vito Plut in Nejc Praprotnik.

Hit Gorica je prikazala boljšo igro kot na sobotnem srečanju. Novogoričani so imeli žogo v svoji posesti dlje časa, moč je bilo zaznati tudi idejo pri kreaciji akcij.

V tem tednu bodo do srede trenirani doma, nakar se v četrtek odpravljajo na desetdnevne priprave v Turčijo. V trenažni proces se zagotovo vračata doslej odsotna Sandi Arčon in Kris Jogan, blizu popolnega okrevanja sta tudi Goran Galešić ter Dalibor Stojanović.

Postava Hita Gorice: Rupnik, Zarifović, Mevlja N., Jogan A., Širok, Mevlja M., Praprotnik, Kršić, Buzeti, Vicente, Plut

V drugem polčasu so igrali še: Simčič, Šuligoj, Kravanja, Vidić, Žigon, Martinović