Mladinci in kadeti pričeli z zmago

Nova Gorica, 28.02.2011

V soboto začne tudi ekipa U-14

Po zimskem premoru se je pretekli konec tedna začel spomladanski del prvenstva v mladinski in kadetski konkurenci.

Mladinci Hita Gorice so kar s 5:2 (2:2) v Kidričevem premagali Aluminij. Prvi zadetek za belo-modre je že v 4. minuti iz enajstmetrovke dosegel Eljvir Nuriši, ki je zadel tudi v 71. minuti. Dvakrat je mrežo Štajercev zatresel tudi Sandi Bremec. Uspešen je bil v 44. in 86. minuti. Gol za Novogoričane je dosegel še Alen Pavič. Hit Gorica je trenutno na četrtem mestu.

V Kidričevem so uspešno v pomlad krenili tudi kadeti. Zmagali so z 1:0, edini zadetek na tekmi pa je prispeval Amel Džuzdanović v 44. minuti. Kadeti so trenutno na šestem mestu.

Obe ekipi se bosta v prihodnjem krogu v soboto 5. marca merili na Ježici v Ljubljani. Kadeti proti vrstnikom iz kluba Bravo Publikum pričenjajo ob 13. uri, mladinci pa dve uri pozneje.

Ta konec tedna prvenstvo pričenjajo tudi nogometaši do 14. leta starosti. Hit Gorica bo v soboto 5. marca s pričetkom ob 14.00 na umetni travi v Športnem parku igrala proti ekipi Noga Triglav iz Kranja.