Tri zmage mlajših selekcij

Nova Gorica, 13.04.2011

Mladinci in kadeti z 1:0, U-14 kar s 4:0.

Mladinci Hita Gorice so na zadnji tekmi doma z 1:0 ugnali Poli Dravo iz Ptuja. Srečanje je z zadetkom v 89. minuti odločil Sandi Bremec. Novogoričani se nahajajo na odličnem tretjem mestu.

Z enakim rezultatom so se zmage veselili tudi kadeti. Edini gol na tekmi proti Ptujčanom je v 37. minuti prispeval Amel Džuzdanović. Hit Gorica je na petem mestu, za tretjo stopničko pa zaostaja za pet točk.

Mladinci v soboto ob 16. uri gostujejo pri Dravogradu. Prav tam nastop čaka tudi kadete, ki dvoboj pričnejo ob 14. uri.

Svoj nastop so z odliko opravili tudi pri ekipi U-14. Doma so bili s 4:0 boljši od Tabora iz Sežane. Novogoričane je v vodstvo v 34. minuti povedel Jan Humar. Sedem minut pozneje je na 2:0 povišal Matija Božič. Pod tretji zadetek za Hit Gorico se je podpisal Grega Debenjak v 43. minuti. Končni rezultat je le dve minuti pozneje s svojim drugim golom na tekmi postavil Jan Humar.

Belo-modri si z Luko Koprom delijo tretje mesto. V soboto ob 16. uri gostujejo v Ljubljani pri Olimpiji.