Poraza za mladince in kadete

Nova Gorica, 18.04.2011

V soboto ob 16. uri v Športnem parku U-14 Hit Gorica : Domžale

Selekcije Nogometne šole Hita Gorice so tudi pretekli konec tedna odigrale svoje prvenstvene dvoboje.

Mladinci so pri Dravogradu klonili z 1:2. Kljub temu ostajajo na tretjem mestu lestvice. Na Koroškem so povedli domači v prvem polčasu, za Novogoričane pa je v 60. minuti izenačil Jan Dornik. Le minuto zatem je Dravograd prišel do zmagovitega zadetka.

Na Koroškem so točke pustili tudi kadeti, ki so se v mesto vrtnic vrnili s porazom z 0:2. Dravograjčani so bili uspešni v 32. in 65. minuti. Kadeti so trenutno na šestem mestu.

Naslednjo tekmo tako mladinci kot kadeti igrajo v soboto 30. aprila. Oboji gostujejo pri Interblocku v Ljubljani. Na Ježici bodo kadeti pričeli ob 14. uri, mladinci pa dve uri zatem.

Dve tekmi selekcije U-14 v tem tednu

Ekipo U-14 v prihodnjih dneh čakata kar dve tekmi. V sredo 20. aprila ob 16. uri Novogoričani gostujejo v Ljubljani pri Olimpiji, v soboto 23. aprila pa se bodo ob 16. uri na umetni travi v Športnem parku pomerili z Domžalami.