Visoka zmaga nad Juventino, mladinci brez finala pokala

Nova Gorica, 18.05.2011

Zadeli so M. Mevlja, K. Jogan dvakrat in Žigon

V sredinem popoldanskem času sta se v Športnem parku na prijateljskem srečanju pomerili ekipi Hita Gorice in Juventine iz Štandreža. Belo-modri so slavili s 4:0, ob polčasu je bilo 1:0.

V prvem delu je za Novogoričane zadel Miha Mevlja. V nadaljevanju sta sledila dva zadetka napadalca Krisa Jogana, končni rezultat pa je postavil Dejan Žigon

MLADINSKI POKAL

V polfinalu mladinskega pokala so Novogoričani v Ljubljani izgubili proti Interblocku s 0:3 (0:2). Domači so povedli že v 4. minuti prek Andraža Šporarja. Isti igralec je v 37. minuti podvojil prednost Ljubljančanov, ko so zadnji gol dosegli v 69. minuti v režiji Mihe Zajca. Belo-modri so imeli v 81. minuti priložnost za znižanje zaostanka, vendar Eljvir Nuriši ni uspel realizirati strela z bele točke.

Na žalost tako Hit Gorica končuje tekmovanje med štirimi najboljšimi ekipami, kar je kljub izpadu zelo dober dosežek. Drugi finalist je ekipa Mure 05, ki je s 4:2 premagala Aluminij.