U-14 končali na četrtem mestu

Nova Gorica, 06.06.2011

Zmaga kadetov, poraz mladincev

Mladinci in kadeti so v soboto na domačem igrišču gostili vrstnike iz CM Celja. Mladinci so vknjižili poraz z 1:4 (0:2). Edini zadetek za Hit Gorico je v 52. minuti iz 11 metrovke dosegel Jan Dornik. Naj dodamo, da so Novogoričani že v prvem polčasu ostali brez dveh izključenih igralcev, in sicer Boštjana Freliha in Nejca Praprotnika.

Uspešnejši so bili kadeti, ki so Celjane premagali z 1:0. Zmagoviti gol je v 31. minuti dosegel Žiga Pahor.

Obe selekciji naslednji nastop čaka že v sredo, 8. junija, ko se bosta v Mariboru pomerili z domačimi nogometaši. Kadeti pričenjajo ob 14.30, mladinci dve uri zatem.

U-14 na koncu četrti

V zadnjem krogu prvenstva U-14 je Hit Gorica v Dekanih klonila z 1:3. Za belo-modre je bil na začetku drugega polčasa uspešen Grega Debenjak.

Novogoričani so prvenstvo zaključili na zelo lepem četrtem mestu. Med 16 ekipami so prvo mesto osvojile Domžale pred Triglavom in Bravo Publikumom.