Mladinci in kadeti v soboto doma s Koprom

Nova Gorica, 09.06.2011

V Mariboru so kadeti prišli do točke

Mladinci Hita Gorice so v sredo v Mariboru doživeli poraz z 1:3 (0:2). Za Novogoričane je edini zadetek dosegel Jan Dornik v 57. minuti. Belo-modri so, tako kot v prejšnjem nastopu, tudi tokrat prejeli rdeči karton, in sicer ga je dobil Gregor Kos v 75. minuti.

Po 28. nastopih so mladinci na šestem mestu. Do konca tekmovanja imajo še dve srečanji.

Kadeti so bili bolj uspešni. V Mariboru so igrali 2:2 (2:1). Za belo-modre je v 1. in 61. minuti zadel Amel Džuzdanović. Trenutno zasedajo peto mesto.

Do konca prvenstva čakata tako mladince kot kadete še po dve tekmi. V soboto 11. junija se bosta na domačem igrišču obe selekciji zoperstavili Koprčanom. Mladinci na glavnem igrišču v Športnem parku pričenjajo ob 16.30, kadeti pa na umetni travi ob 14.30.

Zadnja tekma sezone pa ekipi čaka v torek 14. junija. Mladinci se bodo v Jarenini z domačimi pomerili ob 18.00, kadeti pa dve uri pred tem.