Zadnja tekma za mladince in kadete

Nova Gorica, 14.06.2011

V soboto dva domača poraza

Preteklo soboto sta se zaključili tako mladinsko kot kadetsko prvenstvo. Med mladinci je slavil Maribor pred Domžalami in Celjem, Hit Gorica pa je po domačem porazu proti Luki Kopru z 0:1 zdrsnila na sedmo mesto.

Toda Novogoričane danes, v torek ob 18.00 v Jarenini čaka še zaostala tekma. Z zmago bi se točkovno izenačili s šestouvrščeno ekipo Simer Šampiona. V soboto so bili doma za las prekratki. Koprčani so slavili z 1:0, edini zadetek pa so dosegli v 23. minuti.

Tudi kadeti v zadnji domači tekmi niso bili uspešni. Koprčani so v Športnem parku slavili z 1:2 (1:1). Edini gol za Hit Gorico je v 23. minuti dosegel Jan Humar.

Kadeti so na šestem mestu, z današnjo zmago v Jarenini pa bi si zagotovili enak točkovni plen kot četrta ekipa lige Bravo Publikum. Tekma se bo pričela ob 16.00.

V kadetskem prvenstvu so naslov osvojili nogometaši Interblocka, pred Domžalami ter Mariborom.