Na zadnji tekmi v Prekmurju poraz z 1:2

Nova Gorica, 02.07.2011

V četrtek proti Šenčurju, v nedeljo v Kranju

Na zadnji tekmi med pripravami v Prekmurju so nogometaši Hita Gorice z 1:2 klonili proti madžarskemu klubu BFC Siofok. Ob polčasu je bilo 0:2 za Madžare.

Tekmo so bolje začeli nogometaši Siofoka. Ti so povedli že v 3. minuti, prednost pa podvojili pol ure pozneje.

Novogoričani so rezultat znižali v drugem polčasu. V 48. minuti je zadel krilni napadalec Sandi Arčon. Do konca srečanja kljub nekaterim priložnostim belo-modri niso uspeli izenačiti.

Celotna odprava Hita Gorica se v domače kraje vrača v nedeljo, nakar bo sledilo nekaj počitka.

Do pričetka prvenstva nas loči še 14 dni. Novogoričani bodo odigrali še dve pripravljalni srečanji.

V četrtek 7. julija ob 18.30 bodo v Športnem parku zaigrali proti Šenčurju, v nedeljo 10. julija v popoldanskem času pa gostujejo pri Triglavu v Kranju.