Kljub vodstvu tesen poraz v Ljubljani

Nova Gorica, 01.08.2011

Za Gorico je zadel Nejc Mevlja

Hit Gorica je v tretji tekmi letos v Ljubljani izgubila proti Olimpiji. Belo-modri so zelo dobro odprli tekmo. Po podaji s prostega strela je v polno zadel Nejc Mevlja.

Nato smo spremljali enakovredno tekmo. Olimpija je imela lepo priliko, da bi izid poravnala iz enajstmetrovke, a je Dare Vršič v 11. minuti strel zgresil.

Izravnavo rezultata so igralci iz Ljubljane dosegli tik pred odhodom na odmor, ko je prav Vršič zadel za 1-1.

V nadaljevanju podobna tekma. Vse do 72. minute je bil rezultat izenacen, takrat pa je igralec Olimpije Anđelković po kotu izkoristil nekoliko zmede v obrambi Gorice in zadel za prednost.

Do konca tekme so belo-modri stremeli k novi poravnavi izida. Najbolj blizu temu je bil Goran Galešić s strelom v 87. minuti.

Naslednjo tekmo Hit Gorica igra v soboto ob 20. uri doma s Celjani.

OLIMPIJA - HIT GORICA 2:1 (1:1)
Vršič 42., Anđelković 72.; N. Mevlja 6.

Olimpija: Džafić, Jović, Salkić, Anđelković, Delamea Mlinar, Omladič, Radujko, Lovrečič (79./Ivelja), Vršič, Škerjanc (58./Fink), Ćadikovski (70./Valenčič).

Hit Gorica: Simčič, N. Mevlja, M. Mevlja, Zarifović, Rakušček (75./K. Jogan), Buzeti, Galešić, N. Kovačević, A. Jogan, Plut (74./Arčon), Franklin (84./Stojanović).