Nova Gorica, 25.08.2011

Od zmag do porazov

Ta teden so se nadaljevala prvenstva v mlajših selekcijah.

Remi in zmaga mladincev

Mladinci so pretekli konec tedna gostovali v Dravogradu in zabeležili remi z 2:2 (1:1). Za Hit Gorico je dvakrat zadel Jaka Kolenc. Uspešen je bil v 31. in 60. minuti.

Tekmo so odigrali tudi v sredo, ko so bili na domačem igrišču s 3:2 boljši od Aluminija. Ob polčasu je bilo 2:0. Za Hit Gorico je v 16. minuti zadel Jani Curk, le minuto pozneje je vodstvo povišal Boštjan Frelih. Tretji gol za belo-modre je v 83. minuti dosegel Alen Pavič.

Kadeti do točke v dveh tekmah

Manj uspešni so bili kadeti. Ti so v Dravogradu klonili z 0:1 (0:1), medtem ko so sredino domačo tekmo proti Aluminiju odigrali brez zadetkov.

Naslednji tekmi bosta mladinska in kadetska ekipa odigrali v Novem mestu. V soboto namreč gostujeta pri Krki. Mladinci pričenjajo nočno tekmo ob 20.45, kadeti pa ob 18.45.

U-14 s porazom in zmago

Ekipa U-14 je v soboto 20. avgusta doma izgubila proti Jadranu iz Dekanov z 1:2. Edini gol za Novogoričane je v 56. minuti dosegel Jaša Leban Rijavec.

V sredo pa so Novogoričani kar s 5:1 (2:1) dobili lokalni derbi v Biljah. Za Hit Gorico so zadeli: Ambrož Klančič v 5. in 49. minuti, Matija Kompara v 21. minuti iz 11 metrovke, Luka Štor v 46. minuti ter Jakob Kodermac v 67. minuti.

Hit Gorica bo v 4. krogu v ponedeljek ob 18.00 v Športnem parku na umetni travi gostila ekipo Šenčur-Velesovo.