Belo-modri z 2:1 premagali Šenčur

Nova Gorica, 01.09.2011

Zadela sta Goran Galešić in Vito Plut

Moštvo Hita Gorice je v sredinem popoldnevu odigralo prijateljsko tekmo s slovenskim drugoligašem, ekipo NK Garmin Šenčur.

Na Gorenjskem so Novogoričani vknjižili zmago z 2:1. Ob polčasu je bilo 1:1. Vsi trije zadetki so padli iz enajstmetrovk. V 33. minuti so povedli domači, le štiri minute zatem je strel z bele točke uspešno izvedel Goran Galešić. V četrti minuti nadaljevanja je bil uspešen še Vito Plut.

Igra je potekala pretežno med obema kazenskima prostoroma. Naslednjo prijateljsko srečanje bodo belo-modri odigrali v soboto ob 18. uri v Renčah.

Garmin Šenčur : Hit Gorica 1:2 (1:1)

Postava Hita Gorice: Brljak, Širok, Gregorič, Mijatović, Celcer, Rakušček, Vetrih, Galešić, K. Jogan, Arčon, Vicente.

V drugem polčasu so nastopili še: Štrukelj, Zarifović, Martinović, Žigon, Ndiaye, Plut

Igralca Nejc in Miha Mevlja sta trenutno v mladi reprezentanci Slovenije, Rok Buzeti je poškodovan, medtem ko so Simčič, Popović, Kovačević, A. Jogan in Stojanović trenirali v Novi Gorici.