Belo-modri prek Tolmincev v četrtfinale HPS

Nova Gorica, 14.09.2011

Za belo-modre sta zadela K. Jogan in W. F. Vicente

Nogometaši Hita Gorice so v osmini finala Hervis pokala Slovenije v Tolminu slavili z 2:1 ter se tako prebili v četrtfinale tega tekmovanja.

Novogoričani so povedli v zadnji minuti prvega polčasa, ko je bil uspešen napadalec Kris Jogan. V drugem polčasu so belo-modri povedli z 2:0. V 60. minuti je bil natančen Brazilec William Franklin Vicente.

Domači so le tri minute kasneje znižali prednost gostov. V 63. minuti je bil za tolminskega tretjeligaša uspešen Tine Zornik.

Dvoboj si je Na Brajdi ogledalo kar 600 gledalcev.

NK Tolmin : Hit Gorica 1:2 (0:1)

Postavi:

Tolmin: Rutar, Kucalović (od 46. Lipužič Bratuž) , Kos, Matelič, Hočevar (od 56. Kolman) , Kravanja, Jarc, Zornik, Mrak, Kalaković (od 64. Sokanović) , Lo Duca.

Hit Gorica: Brljak, Širok, Gregorič, Mijatović, Celcer, M. Mevlja (od 62. Vetrih) , Rakušček, K. Jogan, Vicente (od 62. Plut), Stojanović, Arčon (od 69. Ndiaye).