Pregled nastopov mlajših selekcij

Nova Gorica, 16.09.2011

Mladinci in U-14 visoko zmagali

Mladinska ekipa Hita Gorice je preteklo soboto doma s 4:0 premagala Muro. Mrežo gostov je v 9. minuti načel Jaka Kolenc. Po pol ure igre je bil uspešen Alen Pavič. V drugem polčasu sta sledila še dva zadetka Sandija Bremca (67. in 89. minuta).

Kadeti pa so na domačem igrišču Prekmurcem morali priznati premoč z 0:1. Edini gol so gostje dosegli v 13. minuti tekme.

Mladinci in kadeti v soboto gostujejo pri ekipi Bravo Publikum v Ljubljani. Na umetni travi na Ježici mladinci pričenjajo ob 17.00, kadeti pa ob 15.00.

V ligi U-14 zahod so Novogoričani doma s 5:1 (4:0) premagali Brinje Grosuplje. Jaša Leban Rijavec je zadel že v 3. minuti. Vodstvo je v deseti povišal Luka Štor. Strelec prvega gola je bil uspešen tudi v 26. in 29. minuti. Strelske vaje belo-modrih je v 62. minuti zaključil Matija Kompara.

Tudi ekipa U-14 v soboto gostuje na Ježici v Ljubljani. Pomerili se bodo z Interblockom. Tekma se prične ob 12.30.