Pregled nastopov mlajših selekcij

Nova Gorica, 23.09.2011

V soboto U-14 gostuje v Ljubljani

Mladinska ekipa Hit Gorice je v državnem prvenstvu preteklo soboto na gostovanju pri moštvu Bravo Publikum v Ljubljani zmagala s 4:0. Že v 2. minuti je bil uspešen Jani Curk. Na 2:0 je v 13. minuti povišal Sandi Bremec. Tretji zadetek za belo-modre je v 34. minuti z bele točke prispeval Robi Jakovljevič. Končni rezultat je z golom v 60. minuti postavil Alen Pavič.

Po šestih tekmah imajo mladinci na tretjem mestu le točko zaostanka za vodilnima kluboma.

Uspešni so bili tudi kadeti, ki so v Ljubljani zmagali z 2:0. V 39. minuti je zadel Miha Simčič Zuljan, v 58. pa je bil uspešen Matej Hrast.

V 7. krogu bosta mladinska in kadetska ekipa v sredo 28. septembra na umetni travi v Športnem parku gostili vrstnike iz moštva Simer Šampion iz Celja. Kadeti pričenjajo ob 14.00, mladinci pa ob 16.00.

Moštvo U-14 pa je proti Interblocku izgubilo z 1:2. V Ljubljani je Novogoričane v vodstvo v 26. minuti popeljal Luka Štor. Interblock pa je z dvema zadetkoma v drugem polčasu pripravil preobrat.

Naslednjo tekmo bodo člani ekipe U-14 odigrali že v soboto 24.9. v Ljubljani proti Olimpiji. Dvoboj se bo v Športnem centru Jama pričel ob 14.00.

Naslednja domača tekma pa to ekipo čaka prihodnjo soboto 1. oktobra ob 15.30 proti Domžalam. Srečanje bo na umetni travi v Športnem parku.