Danes ob 18. uri povratna tekma z Rudarjem

Nova Gorica, 25.10.2011

Pridite v Športni park! Podprite belo-modre!

Danes gre za res. Za uvrstitev v polfinale Hervis pokala Slovenije. Nogometaši Hita Gorice ob 18. uri v Športnem parku gostijo ekipi Rudarja.

Pred tednom dni se je prvo srečanje v Velenju končalo z 2:1 za Velenjčane. Ti so zadetka dosegli v 5. in 33. minuti. Belo-modri so tedaj v drugem polčasu zaigrali veliko boljše ter se v samem zaključku tekme veselili zadetka Dina Martinovića.

Tako belo-modrim za preboj med štiri najboljše ekipi v pokalu zadostuje minimalna zmaga brez prejetega zadetka.

Trener Miran Srebrnič se moči Velenjčanov zaveda, a stavi na svoje moštvo. To je povedal tudi po sobotni tekmi z Domžalami. Izjavo si lahko preberete tukaj.

Rudar je letos že dvakrat ugnali belo-modre, na prvenstveni lestvici pa je s točko manj na četrtem mestu. Toda ob tem ima tudi tekmo manj.

V domačem moštvu kaznovanih ni. Pred Novogoričani je tako velik tekmovalni izziv, zadnjič pa so v polfinalu Pokala Slovenije zaigrali v sezoni 2008/2009.

ND Gorica vabi vse športne navdušence, da si današnjo tekmo ogledajo v živo!