Mladinci še naprej v vodstvu

Nova Gorica, 22.11.2011

Pregled tekem mladinske šole

V 15. krogu mladinske lige je Hit Gorica v gosteh pri CM Celju remizirala z 2:2. Za belo-modre sta zadela Jaka Kolenc v 27. minuti ter Jan Dornik v 40. minuti. Tako so ob polčasu vodili z 2:0, Celjani pa so izenačujoči zadetek dosegli tri minute pred koncem tekme.

Z osvojeno točko so Novogoričani še naprej sami na prvem mestu prvenstvene lestvice.

Kadeti so v Celju klonili z 2:0. Domači so zadeli tako v prvem kot v drugem delu igre.

V naslednjem krogu mladinci in kadeti gostujejo v Krškem. V soboto 26. novembra ob 13.30 pričenjajo mladinci, ob 11.30 pa kadeti.

Ekipa U-14 ta konec tedna ni imela prvenstvenega obračuna. V soboto 26. novembra pa na domačem igrišču v Športnem parku (umetna trava) ob 14.00 gostijo ekipo NOGA Britof.