Mladinci jesenski prvaki! Čestitamo!

Nova Gorica, 07.12.2011

Pregled po jesenskem delu v mladinski, kadetski in U-14 ligi.

Mladinci so jesenski prvaki!

Mladinska ekipa Hita Gorice je v zadnjem jesenskem krogu na domačem igrišču premagala NŠ R. Korena Dravograd z 2:0 (2:0). Jan Dornik je zadel v 8. minuti, končnih 2:0 je le dve minuti pozneje postavil Sandi Bremec.

To je bila v 17. tekmi že 11. zmaga mladinske ekipe, ki je naslov jesenskega prvaka slavila s 3 točkami prednosti pred Domžalami. Tretja Olimpija Ljubljana zaostaja že za 7 točk.

Sandi Bremec z 11 zadetki vodi na lestvici strelcev. Alen Pavič, Jan Dornik in Jaka Kolenc so jih dosegli po sedem.

Nekoliko slabše so se odrezali kadeti. Ti so v zadnji tekmi klonili proti Dravogradu z 1:2. Edini gol za Hit Gorico je v 24. minuti prispeval Jure Curk.

Kadeti so tekmovanje zaključili na 15. mestu. Najboljši strelec moštva je Anže Kuraj s tremi goli.

Z neodločenim rezultatom so jesen zaključili v ekipi U-14. V Dekanih so proti domačemu Jadranu igrali 1:1 (0:1). Gol za Hit Gorico je v 22. minuti dosegel Jaša Leban Rijavec.

Moštvo je prvo polovico prvenstva zaključilo na sredini lestvice, na 8. mestu. Najboljši strelec ekipe belo-modrih je Luka Štor z desetimi zadetki, le enega manj je dosegel Jaša Leban Rijavec.

Vsa prvenstva se bodo nadaljevala marca prihodnje leto.