Druga pripravljalna zmaga

Nova Gorica, 25.01.2012

Hit Gorica je z 2:0 premagala Triglav. Oglejte si tudi fotografije.

Igralci Hita Gorice so v Športnem parku odigrali drugo pripravljalno tekmo letos. Proti kranjskemu Triglavu so zmagali z 2:0.

Ob polčasu je bilo brez zadetkov, za goste pa je nekdanji član Gorice Dragan Ovčina v 40. minuti zgrešil strel z bele točke.

Novogoričani so do zmage prišli v drugem polčasu. V 70. minuti je zadel Senegalec Welle Ndiaye, končnih 2:0 pa je v 89. minuti postavil Dejan Žigon.

Naslednjo tekmo bodo belo-modri odigrali v soboto ob 14.30 proti Šenčurju. Tekma bo prav tako v Novi Gorici.

Tudi tokrat so za člansko ekipo igrali nekateri mladinci, in sicer Alen Pavić, Taulant Kadrija ter Sandi Bremec.

Hit Gorica : Triglav Kranj 2:0 (0:0)

Postava Hita Gorice - 1. polčas: Simčič, Buzeti, Zarifović, Mijatović, Celcer, Kovačević, Kadrija, Stojanović, Plut, Pavić, Arčon.

2. polčas: Brljak, Širok, Gregorič, Popović, Jogan A., Ndiaye, Vetrih, Žigon, Martinović, Vicente, Bremec.