Tretja pripravljalna tekma: tokrat poraz

naslovnica_1.JPG

Nova Gorica, 28.01.2012

Edini gol za Hit Gorico je dosegel Aris Zarifović. Oglejte si tudi nekaj fotografij.

Na tretji pripravljalni tekmi so nogometaši Hita Gorice zabeležili svoj prvi poraz. V Športnem parku je z 2:1 zmagala ekipa Garmin Šenčurja.

Pri domačem moštvu se je poznala utrujenost, kar je posledica zahtevnega trenažnega procesa. Igra ni bila posebej navdušujoča, a primerna trenutnemu stanju in časovnemu obdobju.

Gostje so do prednosti prišli v prvem polčasu, v začetku drugega dela pa so vodstvo povišali. Za belo-modre je edini zadetek dosegel Aris Zarifović v 87. minuti.

Novogoričani bodo v prihodnjem tednu trenirali v domačem okolju, v četrtek in soboto pa jih čakata dve pripravljalni tekmi v Istri. O natančnem sporedu aktivnosti boste obveščeni na nd-gorica.com.

Hit Gorica : Garmin Šenčur 1:2 (0:1)

Postava Hita Gorice – 1. polčas: Brljak, Širok, Gregorič, Popović, A. Jogan, Ndiaye, M. Mevlja, Arčon, Martinović, Plut, Vicente.

V drugem polčasu so zaigrali še: Simčič, Zarifović, Mijatović, Celcer, Kovačević, Vetrih, Buzeti, Žigon, K. Jogan.