Tretja pripravljalna tekma: tokrat poraz

Nova Gorica, 28.01.2012

Edini gol za Hit Gorico je dosegel Aris Zarifović. Oglejte si tudi nekaj fotografij.

Na tretji pripravljalni tekmi so nogometaši Hita Gorice zabeležili svoj prvi poraz. V Športnem parku je z 2:1 zmagala ekipa Garmin Šenčurja.

Pri domačem moštvu se je poznala utrujenost, kar je posledica zahtevnega trenažnega procesa. Igra ni bila posebej navdušujoča, a primerna trenutnemu stanju in časovnemu obdobju.

Gostje so do prednosti prišli v prvem polčasu, v začetku drugega dela pa so vodstvo povišali. Za belo-modre je edini zadetek dosegel Aris Zarifović v 87. minuti.

Novogoričani bodo v prihodnjem tednu trenirali v domačem okolju, v četrtek in soboto pa jih čakata dve pripravljalni tekmi v Istri. O natančnem sporedu aktivnosti boste obveščeni na nd-gorica.com.

Hit Gorica : Garmin Šenčur 1:2 (0:1)

Postava Hita Gorice – 1. polčas: Brljak, Širok, Gregorič, Popović, A. Jogan, Ndiaye, M. Mevlja, Arčon, Martinović, Plut, Vicente.

V drugem polčasu so zaigrali še: Simčič, Zarifović, Mijatović, Celcer, Kovačević, Vetrih, Buzeti, Žigon, K. Jogan.