Zadnja pripravljalna tekma je za nami

Nova Gorica, 26.02.2012

Mura v Športnem parku slavila z 2:1

V zadnjem pripravljalnem nastopu so novogoriški nogometaši na domačem igrišču z 1:2 klonili proti Muri 05. Prvi polčas se je zaključil z 1:1.

V izenačenem dvoboju so gostje povedli v 13. minuti, ko je bil uspešen Fajić. Domači so izenačili prek Alena Jogana. Bočni branilec je bil uspešen v 30. minuti.

Sledili sta dve lepi priložnosti za Williama Franklina Vicenteja, v zaključku dvoboja je s prostega udarca nevarno zapretil Goran Galešić.

Muraši so do zmage prišli v 80. minuti, ko je zadel Sreš. Le nekaj minut zatem pa se je stresel okvir vrat gostov iz Murske Sobote, ki so kljub temu odnesli minimalno zmago.

Belo-modri so tako zaključili s serijo enajstih pripravljalnih dvobojev. V soboto ob 16. uri pa gre zares. V prvem spomladanskem krogu Prve lige v Športni park prihaja Celje.