Mladinci še naprej fantastični! Na prvem mestu z 11 točkami prednosti!

Nova Gorica, 17.04.2012

Zmaga tudi za kadete, ekipa U-14 pa praznih rok. V soboto tri tekme v Športnem parku.

Mladinska ekipa Hita Gorice je v soboto v Ljubljani premagala Olimpijo z 2:0. Prvi zadetek je v 68. minuti dosegel Sandi Bremec iz enajstmetrovke. Pod drugega pa se je v 72. minuti podpisal Amel Džuzdanović.

Hit Gorica tako po 24. krogih mladinske lige prepričljivo vodi. Na prvem mestu ima že 11 točk prednosti pred drugimi Domžalami!

Novogoričani v naslednjem krogu v soboto 21. aprila doma v Športnem parku gostijo Koprčane. Mladinci pričenjajo ob 17. uri na osrednjem igrišču, kadeti pa istega dne ob 15. uri na umetni travi.

Kadeti so Olimpijo premagali z 2:1. V 46. minuti je za Hit Gorico zadel Luka Tragin. Po izenačenju na 1:1 je v 79. minuti belo-modrim z enajstmetrovke zmago zagotovil Bine Kavčič.

V ligi U-14 zahod pa so Novogoričani doma izgubili z Interblockom. Rezultat je bil 0:1.

Ekipa U-14 prav tako naslednjo tekmo igra doma. V soboto 21. aprila  ob 13.00 na umetni travi v Športnem parku gosti ljubljansko Olimpijo.