Mladinci še naprej meljejo: tokrat padel Koper

Nova Gorica, 25.04.2012

Pregled nastopov mlajših selekcij

Mladinci Hita Gorice so v 25. krogu prvenstva dosegli novo zmago. V Športnem parku so s 3:1 (1:1) premagali Luko Koper. Gostje so sicer povedli v 29. minuti, a že šest minut pozneje je izenačil Jani Curk.

Zmago je belo-modrim z dvema zadetkoma v drugem polčasu zagotovil Sandi Bremec. Uspešen je bil v 50. in 89. minuti. Bremec se je z 18 zadetki prebil na prvo mesto lestvice strelcev!

Hit Gorica ima 11 točk prednosti pred drugimi Domžalami. Koper zaostaja za 15 točk in je tretji.

Prvenstvo se nadaljuje šele 20. maja, ko Hit Gorica gostuje v Mariboru. Do konca je še pet krogov.

KADETI
Kadeti so v Športnem parku proti Koprčanom klonili z 1:2. Gol za domače je dosegel Qendrim Krasniqi. Tudi kadeti, ki so trenutno na 15. mestu, s tekmovanjem nadaljujejo 20. maja.

U-14
Moštvo v ligi U-14 zahod pa je doma z 0:3 klonili proti ljubljanski Olimpiji. Hit Gorica je trenutno na osmem mestu.

Novogoričani v četrtek 26. aprila ob 19.30 gostujejo v Domžalah. Naslednja domača tekma pa jih čaka 6. maja ob 15.30 v Novi Gorici proti Rudarju iz Trbovelj.