Miran Srebrnič po zadnji domači tekmi letos

Nova Gorica, 18.05.2012

Po zadnji letošnji domači tekmi v Športnem parku, ko je Hit Gorica s 4:1 premagala Rudarja, je pred novinarje stopil trener domačega moštva Miran Srebrnič.

Uvodoma je povedal: ''Zelo sem vesel, da nam je danes uspelo zmagati. Kljub visokemu končnemu rezultatu, to ni bilo lahko. Še posebej v prvem polčasu, ko sta se ekipi precej tipali. V drugem polčasu smo pridobili prostor, kar je za nas pomembno. Takoj smo se razigrali in dosegli tri zadetke. V spomladanskem delu sezone smo prav na domačem igrišču prepustili veliko število točk. Danes nam je uspelo zmagati.''

Dodal je: ''Ekipa Rudarja nikakor ni slaba, ampak je na lestvici za nami 13 točk. Z opravljenim ne smemo biti nezadovoljni. Čestital bi igralcem za ves trud, ki so ga vložili. Posebej v drugem delu sezone, ko nam ni šlo vse po načrtih. Z nekoliko več sreče bi nam uspelo še več. Ob koncu je sicer prisotnega nekaj razočaranja, ker smo bili vseskozi zelo blizu uvrstitve v evropske pokale. Ta ekipa zagotovo ima prihodnost.''

Kot je znano, Hit Gorica zadnjo tekmo igra v nedeljo v Kranju.