Prvenec Jasmina Kurtiča v državni reprezentanci

Nova Gorica, 27.05.2012

Slovenci remizirali z Grki

Članska reprezentanca Slovenije je na prijateljski tekmi v okviru priprav na kvalifikacije za SP 2014, ki se pričenjajo septembra, remizirala z Grčijo. V Kufsteinu na Tirolskem je bil rezultat 1:1.

Grki, ki se pripravljajo na UEFA EURO 2012, so povedli v 8. minuti, ko je zadel Torosidis. Izenačil je nekdanji član ND Gorica Jasmin Kurtič, ki je mojstrsko izvedel prosti strel v 87. minuti. Kurtič je prvič nastopil za državno reprezentanco.

Poleg sedanjega igralca italijanskega Vareseja, so v reprezentanci zaigrali tudi nekdanji člani Hita Gorice, in sicer Marko Šuler vso tekmo, Bojan Jokič od 21. minute, Valter Birsa v drugem polčasu, Tim Matavž do 79. minute, ko je zamenjal Etiena Velikonjo.

GRČIJA - SLOVENIJA 1:1 (1:0)