Mladinci dokončali izjemno delo - 30 tekem, 22 zmag!

Nova Gorica, 19.06.2012

Statistika zmagovite sezone mladincev Hita Gorice

Mladinci Hita Gorice so v sobotnem zadnjem krogu mladinske lige proslavili naslov državnih prvakov.

Daj je bilo veselje še večje, so za zmago poskrbeli tudi na zadnji tekmi. Z 2:1 so premagali Celjane. Robi Jakovljevič je v 15. minuti zadel z bele točke, Ivo Devetak pa je bil uspešen v 76. minuti.

Hit Gorica je tako prvenstvo zaključila na prvem mestu z 72 točkami. Kar 13 manj jih je zbrala drugouvrščena Olimpija Ljubljana, 57 pa so jih zbrali Domžalčani.

Statistika Novogoričanov je impresivna – 22 zmag, 6 remijev in zgolj 2 poraza. Razlika v zadetkih je 81: 29.

Vsi strelci za državni naslov: Sandi Bremec 19 (drugi strelec prvenstva), Jan Dornik 11, Alen Pavič 11, Jaka Kolenc 9, Robi Jakovljevič 9, Amel Džuzdanovič 6, Jani Curk 4, Ivo Devetak 2, Boštjan Frelih 2, Tine Kavčič 2, Jani Nešković 2, Deni Vuga 2, Rok Grudina 1, Marko Rojc 1.

Vsi nastopi v zmagovalni sezoni: Sandi Bremec 30, Aljaž Kavčič 30, Alen Pavič 30, Jani Curk 29, Jaka Kolenc 29, Amel Džuzdanovič 28, Marko Rojc 28, Tine Kavčič 28, Robi Jakovljevič 27, Jan Dornik 26, Boštjan Frelih 26, Taulant Kadrija 25, Matej Mavrič 24, Jani Nešković 21, Deni Vuga 17, Rok Urbančič 16,  Miralem Muratović 12, Mičo Jankovič 12, Ivo Devetak 9, Matija Radikon 6, Rok Grudina 7, Matjaž Fabricijo 3, Žiga Jarc 3, Jan Terčič 1, Valdrin Kadrija 0, Matija Podlogar 0.

Trener: Iztok Kavčič.