Na drugi pripravljalni tekmi remi s Koprom

Nova Gorica, 26.06.2012

Zadela sta Dejan Žigon in Sandi Bremec

Novogoričani so odigrali drugo pripravljalno tekmo. V Športnem parku so proti Luki Kopru remizirali z 2:2. Ob polčasu je bilo 2:1 za goste.

Belo-modri so se na tekmi predstavili tudi s sedmimi donedavnimi mladinci. Polčasa so odigrali v spremenjenih postavah, obe pa sta bili sestavljeni tako iz izkušenejših igralcev kot iz tistih, ki so pravkar zaključili mladinski staž.

V prvem delu je za Novogoričane zadel Dejan Žigon. V drugem polčasu pa je izenačil Sandi Bremec, ki je v lanski sezoni postal drugi najboljši strelec mladinskega prvenstva.

Gorica naslednjo tekmo igra v četrtek v Avstriji proti Wacker Innsbrucku, v ponedeljek 2. julija ob 17. uri pa v Športni park prihaja hrvaški prvoligaš Istra iz Pulja.