Izjave po tekmah

Nova Gorica, 04.09.2012

Trenerji oz. igralci so podali izjave, ki se navezujejo na zadnjo odigrano tekmo.

Ekipa U-14 je nazadnje igrala tekmo 6. kroga proti ekipi Kopra.

Egon Mevlja, trener ekipe U-14: ''V tekmo smo vstopili dobro vendar še vedno nekoliko premalo agresivno. Povedli smo proti koncu prvega polčasa, kar je izredno ugoden čas. V nadaljevanju smo se pomaknili nekoliko nazaj in ni bilo več pravega pritiska na nasprotnikova vrata. Skozi celotno tekmo smo se dobro prebili in to potrdili tudi z rezultatom in tremi točkami.''

Kadeti in mladinci so nazadnje na tekmi 5. kroga gostovali v Domžalah.

Matija Radikon, vratar kadetske ekipe: ''Za nami je težka tekma, kajti igrali smo proti favoritom za osvojitev naslova. Igrali smo zelo dobro, predvsem v fazi defenzive in si iz protinapadov tudi ustvarili kar nekaj lepih priložnosti. Mislim da smo potrdili dobro igro iz zadnjih tekem vendar nam je nakoncu zmankalo nekoliko sreče tako da smo tekmo izgubili z 1:0. Zelo bi pohvalil soigralce saj so s pravim pristopom in borbeno igro odigrali zelo dobro.''

Iztok Kavčič, mladinski trener: ''Na zahtevnem gostovanju smo osvojili veliko točko, saj nam je uspelo v zadnjih sekundah tekme izenačiti. Tekma je bila izredno kvalitetna, z visokim tempom in polna čvrstine iz obeh strani. Zelo sem zadovoljen z igro v prvih 30 minutah in predvsem z drugim polčasom, ko smo bili bistveno boljši nasprotnik. Ekipa je vrhunsko odreagirala po prejetem golu iz kota in težila k izenačenju. Tokrat je bil nogomet pošten in nagradil bolj igrivo ekipo! Verjamem, da nam bo ta točka vlila še dodatno samozavest!''