Novogoričani igrali proti Portogruaru

Nova Gorica, 06.09.2012

Odločil je avtogol

Nogometaši Gorice so v prijateljskem dvoboju v Latisani izgubili proti ekipi Portogruaro Summaga z 0:1. Odločil je avtogol Goričanov v 76. minuti tekme.

Varovanci Mirana Srebrniča so sicer odigrali zadovoljivo. V prvem polčasu so bili boljši nasprotnik in imeli dve izraziti priložnosti. Dejan Žigon je zatresel okvir domačih vrat.

Drug del je bil izenačen, italijanski C ligaš pa je zadel po napaki gostujoče obrambe.

Gorica je tekmo odigrala brez Mihe Mevlja, ki je v taboru reprezentance Slovenije U-21, ki jo danes čaka izjemno pomembna tekma za nastop na evropskem prvenstvu 2013.

Zaradi poškodbe sta manjkala branilca Matija Širok in Miha Gregorič, Marko Rojc pa je bil odsoten zaradi nastopa za NK Adria Miren.