Visoka zmaga mladincev

Nova Gorica, 07.11.2012

Mladinci znova zaneslivo zmagali, kadeti pa nesrečno izgubili.

Selekcija U-14 je kot je bilo že povedano s 5:1 v gosteh izgubila proti ekipi Domžal.

Izjava o tekmi:

Luka Štor, strelec zadetka: ''Nasprotna ekipa je skozi celotno tekmo držala pobudo in bila boljša od nas. Kljub našemu trudu nam ni uspelo skupaj sestaviti niti 5 podaj. Mislim, da smo zasluženo zgubili, kajti nismo pokazali niti malo nogometnega znanja.''

Kadeti in mladinci so v nedeljo (4.11.2012) v Športnem parku gostili ekipi Interblocka.

Kadeti so začeli v naslednji postavi:

Radikon Matija, Cijan Klemen, Tobijas Žiga, Terziev Goran, Žužek Matevž, Hlede Tine, Božič Matija, Humar Jan, Kuraj Anže, Kanalec Aljaž in Medveš Nik

Na klopi za rezervne igralce so bili:

Podlogar Matija, Mlečnik Jan, Kompara Matija, Jarc Matija, Kavčič Matija, Lipušček Žiga in Nagode Tilen

Tekmo so naši fantje nažalost izgubili z 0:1 kljub temu, da so gostje zgrešili 11-metrovko.

Goran Terziev: ''Tekmo proti Interblocku smo začeli dokaj dobro. Že v začetku tekme smo vršili pritisk in prišli do lepih priložnosti, ki jih nismo izkoristili. Pred koncem prvega polčasa smo malo popustili. V drugem polčasu so nas gostujoči igralci stisnili visoko na našo polovico ter prišli z veliko sreče do vodstva. Do konca tekme smo pritiskali ter skušali rezultat preobrniti, vendar nam ni uspelo. Z dvignjenimi glavami gremo na težko tekmovanje v Ljubljano.''

Več o tekmi si lahko preberete TUKAJ.

Mladinci so na igrišče stopili z naslednjo enajsterico:

Mavrič Matej, Curk Jani, Kavčič Aljaž, Codromaz Alessio, Kavčič Tine, Tragin Luka, Kolenc Jaka, Džuzdanovič Amel, Curk Jure, Kadrija Valdrin in Vižintin Blaž

Na klopi so na svojo priložnost čakali:

Podlogar Matija, Kavčič Bine, Kodermac Leon, Simčič Zuljan Miha, Pahor Žiga in Grudina Rok

Tekmo so modro-beli prepričljivo zmagali z rezultatom 6:1. Po en gol so zadeli Džuzdanovič Amel, Curk Jani in Kavčič Tine, kar 3 gole pa je dosegel Vižintin Blaž.

Blaž Vižintin, strelec treh zadetkov: ''Že takoj od začetka smo igrali dobro, ter našo prevlado na igrišču hitro kronali z zadetkom. Ko smo povedli z 2:0 smo naredili majhno napako v obrambi, a smo se po tej napaki hitro pobrali ter v prvem polčasu dali se 3 gole. V 2. polčasu smo se sprostili ter umirili igro, a še vedno držali žogo v svoji posesti ter dali še en gol in tekmo mirno pripeljali do konca. Želimo si še naprej nadaljevati v takšnem tempu ter s takšno igro, kot smo jo prikazali na tem srečanju.''