Začeli so z naslednjo postavo:

Drašček Blaž, Urbančič Matija, Mutavčić Luka, Gichev Sasho, Komel Vili, Puhalić David, Leban Žan, Podvršček Rok, Klančič Ambrož, Štor Luka in Klepac Boštjan

Tekmo so kot rezervni igralci začeli:

Kodermac Tim, Kren Matija, Antolinc Kris, Lasič Tavčar Blaž, Juren Martin, Vidmar Patrik, Kumar Anej

Tekmo so naši fantje izgubili z 3:2. Vsak po en gol sta zadela Štor Luka in Klančič Ambrož.

Izjava o tekmi:

Luka Mutavčić: ''Tekmo smo začeli solidno ter zelo hitro po napaki nasprotnika povedli. Po naši napaki so gosti dosegli zadetek za 1:1. Nato smo ponovno povedli z 2:1, ter imeli nato še 100 odstotno priložnost za vodstvo z dvemi goli razlike, a nam to ni uspelo. Kmalu po tej priložnosti so gostje dosegli izenačujoči gol. Tekma je v nadaljevanju bila pretežno izenačena, a smo proti koncu tekme, po napaki prejeli zadetek ter nažalost izgubili s 3:2.''

Kadeti in mladinci pa so bili na gostovanju, prav tako pri Olimpiji.

Kadetsko tekmo je začela naslednja enajsterica:

Radikon Matija, Cijan Klemen, Tobijas Žiga, Terziev Goran, Žužek Matevž, Hlede Tine, Božič Matija, Humar Jan, Kuraj Anže, Kanalec Aljaž in Medveš Nik

Na svoj vstop v igro so čakali še:

Podlogar Matija, Kavčič Matija, Kompara Matija, Nagode Tilen, Lipušček Žiga, Jarc Matija in Mlečnik Jan

Tekmo so modro-beli zmagali s 4:2. Po en zadetek sta prispevala Božič Matija in Kuraj Anže, Nagode Tilen pa je v zadel dvakrat.

Anže Kuraj, strelec zadetka: ''Tekmo smo začeli zelo dobro, ter v prvem polčasu povedli z 2:0. Na začetku 2. polčasa se je v igri zgodil nerazumljiv padec. V tem času so domačini izenačili na 2:2. Proti koncu tekme nam je le uspelo strniti svoje vrste ter zadeli še dvakrat, ter tako prišli do več kot zaslužene zmage s 4:2. Sedaj nas čaka tekma v Mariboru, kjer mislim da motiv ne bi smel manjkati. S to zmago bi se priključili boju za vrh lestvice.''

Mladinci so na igrišče stopili v naslednji postavi:

Mavrič Matej, Curk Jani, Kavčič Aljaž, Codromaz Alessio, Kavčič Tine, Tragin Luka, Kolenc Jaka, Džuzdanovič Amel, Curk Jure, Neškovič Jani, Vižintin Blaž

Na klopi so na svojo priložnost na igrišču čakali:

Fabricijo Matjaž, Kavčič Bine, Kodermac Leon, Simčič Zuljan Miha, Pahor Žiga, Grudina Rok, Kadrija Valdrin

Mladinci so tekmo po dolgem nizu zmag izgubili s 3:2. Gola za modrobele sta zadela Džuzdanovič Amel in Curk Jure.

Amel Džuzdanovič, strelec zadetka: ''Začeli smo zelo dobro in takoj v začetku zadeli. V prvem polčasu bi lahko povišali tudi na dva ali tri proti nič. Prednost nam je uspelo povišati šele v začetku drugega polčasa. Do 70. minute smo bili boljši nasprotnik od Olimpije, nato pa je sledil padec koncentracije. Od 72. do 82. minute smo prejeli tri zadetke. V Maribor odhajamo po tri točke da si ponovno ''zasidramo'' na 1. mestu.''