Slovenija izgubila: nastopilo 5 nekdanjih Goričanov

Nova Gorica, 14.11.2012

V zadnji tekmi v 2012 poraz proti Makedoniji

Do konca jesenskega dela Prve lige 2012/13 so še trije krogi. ND Gorica naslednjo tekmo igra v soboto ob 14. uri proti Mariboru. Naslednjo soboto 24. novembra ob 14. uri pa bodo Novogoričani nastopili proti Muri. Oba dvoboja bosta v Športnem parku. Sledi še tekma v Stožicah z Olimpijo.

V sredo pa je svojo zadnjo tekmo v letu 2012 odigrala članska reprezentanca Slovenije. Slovenci so v Skopju z 2:3 izgubili proti Makedoniji. Ob polčasu je bilo 2:0 za domače. Oba zadetka za Slovenijo je dosegel Nejc Pečnik, Jasmin Kurtić pa je v 8. minuti zastreljal enajstmetrovko.

Za Slovenijo je zaigralo tudi 5 nekdanjih članov ND Gorica. Bojan Jokić in Tim Matavž sta odigrala vseh 90 minut, Goran Cvijanović je nastopil do 80. minute, Jasmin Kurtić je odigral celoten prvi polčas, medtem ko je Marko Šuler v igro vstopil v 64. minuti.