Druga trening tekma: v končnici boljši Ukrajinci

Nova Gorica, 03.07.2013

Gorica klonila proti Karpatyju z 0:2.

ND Gorica je odigrala drugo trening tekmo pred pričetkom nove sezone. V Slovenskih Konjicah so bili z 2:0 uspešnejši igralci ukrajinskega prvoligaša FC Karpaty iz Lviva.

Ukrajinci so zadetka dosegli v 73. in 85. minuti. Zanje je od 68. minute igral tudi nekdanji član ND Gorica Gregor Balažic.

Trener ND Gorica Luigi Apolloni se je odločil za podobno začetno postavo kot na prvi tekmi. Priložnost je dobilo 26 nogometašev, prvič pa sta zaigrala vratar Cordaz in zvezni igralec Saša Živec.

Naslednja tekma Gorico čaka v soboto ob 18. uri, ko v Športni park prihaja Istra 1961.

ND Gorica : FC Karpaty Lviv 0:2 (0:0)

Postava ND Gorica: Simčič, Širok, Celcer, T. Kavčič, Jogan, Vetrih, Ndiaye, Ihrig-Farkas, Coda, Džuzdanović, Jorman Aguilar.

Igrali so še: Cordaz, T. Kadrija, Tragin, Glenio Luis Maxvell de Lima, Kolenc, Jakovljevič, Curk, A. Kavčič, Frelih, Živec, Bazoffia, Dornik, Pavič, Carter, V. Kadrija.