Visoka zmaga nad Adrio

Nova Gorica, 08.08.2013

Na prijateljski tekmi v Mirnu 7:1 za Gorico

Nogometaši Gorice so se v sredinem večeru na prijateljskem dvoboju pomerili z mirensko Adrio. Novogoričani so bili boljši in slavili s 7:1 (4:0).

Na dvoboju so nastopili vsi nogometaši, ki so v kadru. V prvem polčasu so zadeli: Alen Jogan v 12. minuti, Gianluca Lapadula v 15., Massimo Coda v 21. ter Francesco Checcucci v 42. minuti.

V nadaljevanju je bil za 5:0 sprva uspešen Daniele Bazoffia v 60. minuti. Na 5:1 je v 65. znižal nekdanji član Gorice Sandi Arčon, zadnja dva zadetka pa sta dosegla Bazoffia (80.) ter Gianvito Misuraca v 86. minuti.

Goričani bodo danes in jutri nadaljevali s pripravami na sobotno domačo preizkušnjo z Rudarjem. K sreči se nam obeta ohladitev, tako da bodo igralci zaigrali v veliko boljših vremenskih razmerah.

Na tekmi v Mirnu je nastopil tudi Amedej Vetrih, ki je pozdravil poškodbo. Nekaj težav z njo pa še vedno ima vratar Vasja Simčič.