Mlajše selekcije: za začetek tri zmage

Nova Gorica, 13.08.2013

Mladinci in kadeti so premagali Maribor

Pretekli konec tedna sta se pričeli mladinska in kadetska liga. Igralci Hita Gorice so v Športnem parku gostili Maribor. Tako mladinci kot kadeti so se izkazali in premagali Štajerce.

Mladinci so bili uspešni z 1:0. Gol je iz enajstmetrovke v 37. minuti dosegel Matija Božič.

Kadeti pa so slavili z 2:1. V 43. minuti je zadel Jaša Leban Rijavec, pet minut zatem pa še Matija Urbančič.

Obe ekipi tekmi 2. kroga igrata že danes, v torek. Mladinci v Novem mestu proti Krki pričenjajo ob 17.30, kadeti pa že ob 15.30.

V soboto 17.8. pa bodo mladinci na umetni travi v Športnem parku ob 17.30 gostili Rudar Velenje. Dve uri pred tem na istem prizorišču svoje tekmece iz Velenja pričakujejo kadeti.

Prvenstvo so pričeli tudi v ligi U-15 zahod, kjer bo letos nastopilo 8 ekip. Gorica je s 4:0 premagala ekipo NOGA Britof. Uspešni so bili: Blaž Semolič, Elian Demirovič, Jaka Kuraj in Vili Komel.

Naslednjo tekmo igrajo v soboto 17.8. ob 11.00 v Novem mestu proti Krki.