Visoka zmaga v Furlaniji

Nova Gorica, 15.08.2013

Belo-modri so zadeli enajstkrat

ND Gorica je v sredo odigrala pripravljalno tekmo z italijanskim nižjeligašem Vitrus Corno iz kraja Corno di Rosazzo (Koren) v Furlaniji. Novogoričani so zmagali kar z 11:1, ob polčasu je bilo 6:0. Prvi zadetek v belo-modrem dresu je dosegel tudi Litovec Tomas Danilevičius.

Poškodbi sta staknila Welle Ndiaye in Saša Aleksander Živec, katerih nastop je vprašljiv na sobotni tekmi v Kopru.

ASD Virtus Corno : ND Gorica 1:11 (0:6)

Strelci: Živec 6., Coda 22., 33., in 38., Živec 40. Vanzo 42., Farkas 53., Danilevičius 66./11m, Lapadula 83., Gigli 85., Lapadula 88. Domači so zadeli za tedanjih 1:7 v 56. minuti.

ND Gorica: Cordaz, Codromaz, Favalli, Berardocco, Lebran, Jogan, Vanzo, Ndiaye, Coda, Vicente, Živec.

V nadaljevanju so igrali: Simčič, Širok, Celcer, Misuraca, Gigli, Checcucci, Vetrih, Addae, Danilevičius, Lapadula, Farkas.